Franke Onda Line OLL 611 Dekorlu Tezgah Üstü Sol Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
6.793,65TL (KDV DAHİL)
8.031,26TL
-15%
Görüntülenme 4111
Ürün Açıklaması
| Kabin Ölçüsü | 500.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Uzunluk | 860.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 175.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 400.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 340.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 840.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 480.00 mm |
Çöp Öğütücüsü takılabilir
Yeni
Tezgah üstü uygulama
AISI 304
Opposite

Benzer Ürünler
Franke Onda Line OLX 611-L İnox Tezgah Üstü Sol Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
6.211,34TL 7.342,87TL
Franke Onda Line OLX 611-L İnox Tezgah Üstü Sağ Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
6.211,34TL 7.342,87TL
Franke Onda Line OLL 611 Dekorlu Tezgah Üstü Sağ Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
6.793,65TL 8.031,26TL
Franke Onda Line OLX 651 1.5 Gözlü Tezgah Üstü Sol Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
7.764,17TL 9.178,58TL
QUARSTONE LUSTER 6S Tezgah Üstü 1.5 Gözlü Beyaz G..
7.315,17TL
9.143,96TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Alu Meta..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Antrasit..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sağl ..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sol D..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Soll ..
47.690,35TL
114.014,30TL

